Drontal Dog Flavour tabletės nuo kirminų šunims
Drontal Dog Flavour tabletės nuo kirminų šunims
Drontal Dog Flavour tabletės nuo kirminų šunims

Drontal Dog Flavour tabletės nuo kirminų šunims

Prekės kodas: V013995 Gamintojas: Vetoquinol

Mėsos kvapo, kauliuko formos tabletės šunims gydyti nuo apvaliųjų kirmėlių, kaspinuočių ir Giardia spp. pirmuonių. Tinka šunims nuo 2 kg svorio.

2,99 €
Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis.

Likučiai parduotuvėse

Visada galite užsukti į artimiausią mūsų parduotuvę ir įsigyti norimas prekes. Likučių duomenys atnaujinti prieš 0 val. 52 min.

  • Parduotuvėje Respublikos g. 2E, Biržai (> 5 vnt.)
  • Parduotuvėje Vabalninko g. 12A, Biržai (> 5 vnt.)
  • Parduotuvėje Šventosios g. 25H, Kretinga (> 5 vnt.)
  • Parduotuvėje Kauno g. 34, Prienai (> 5 vnt.)
  • Parduotuvėje Vilniaus g. 220, Šiauliai (> 5 vnt.)
  • Parduotuvėje Plungės g. 4, Telšiai (> 5 vnt.)
  • Parduotuvėje Senasis Ukmergės kelias 8, Vilnius (> 5 vnt.)
  • Parduotuvėje Mindaugo g. 25, Vilnius (> 5 vnt.)
  • Parduotuvėje Pylimo g. 61, Vilnius (> 5 vnt.)

Dėl tikslaus prekės likučio ar numatomo prekės gavimo tikslinkitės pasinaudodami gyva pagalba arba +370 5 2640090 / eshop@vet1.lt.

Atsiliepimai

Atsiliepimai

0 atsiliepimų
Rašyti atsiliepimą

Apie prekę

Tabletėse yra kvapiųjų medžiagų ir tyrimai parodė, kad dauguma (88 %) tirtų šunų jas noriai ėdė. Tabletes galima sušerti su arba be ėdesio. Įprasto šėrimo apribojimų prieš vaisto naudojimą ar po jo nėra. Likusios tablečių pusės turi būti sunaikintos nedelsiant arba grąžintos į atidarytą lizdinę plokštelę iki sekančio naudojimo.

Dozavimas

Šunims gydyti naudotina 1 tabletė 10 kg kūno svorio (15 mg febantelio, 14,4 mg pirantelio embonato ir 5 mg prazikvantelio 1 kg kūno svorio). Kiekvienam papildomam 5 kg kūno svoriui, reikia duoti po pusę tabletės papildomai. Negalima naudoti šunims, sveriantiems mažiau nei 2 kg. Norint užtikrinti tinkamą vaisto dozavimą, reikia kuo tiksliau nustatyti gyvūno svorį.

Dozuoti kaip nurodyta:

Kūno svoris (kg) Tablečių skaičius
2 – 5 0,5
>5 – 10 1
>10 – 15 1,5
>15 – 20 2

Naudojimas ir gydymo trukmė

Esant užsikrėtimui apvaliosiomis kirmėlėmis ir kaspinuočiais, tabletes reikia suduoti vienkartine doze. Dozavimo programa turi būti paruošta pasikonsultavus su veterinarijos gydytoju. Paprastai suaugusiems šunims (vyresniems nei 6 mėn. amžiaus) taikoma standartinė schema, pagal kurią dehelmintizuoti reikia kas tris mėnesius. Gyvūno savininkui nesirenkant reguliarios dehelmintizacijos, tinkama alternatyva būtų kas tris mėnesius tirti gyvūno išmatas dėl kirmėlių. Esant specifinėms situacijoms, pvz., žindančioms kalėms, jauniems gyvūnams (mažiau nei 6 mėnesių amžiaus) ar veislynuose, dažnesnė dehelmintizacija gali būti naudinga ir reiktų pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju dėl tinkamos dehelmintizacijos programos. Taip pat kai kuriais atvejais (pvz., esant sunkiam užsikrėtimui apvaliosiomis kirmėlėmis ar Echinococcus) gali tekti taikyti papildomą gydymą; apie tai turėtų informuoti veterinarijos gydytojas. 

Gydymas nuo Giardia spp.: rekomenduojama doze gydyti tris dienas iš eilės. Norint išvengti pakartotino užsikrėtimo, reikia kruopščiai išvalyti ir dezinfekuoti aplinką (ypač veislynų atveju).

Kontraindikacijos

Negalima naudoti šunims, sveriantiems mažiau nei 2 kg. Negalima naudoti 1-ame ir 2-ame šuningumo trečdalyje (nebuvo tirtas vaisto saugumas šiuo laikotarpiu). Nustatyta, kad vienkartinis gydymas paskutinį vaikingumo trečdalį ir laktacijos metu yra saugus. Negalima naudoti, esant padidėjusiam jautrumui veikliajai medžiagai ar bet kuriai iš pagalbinių medžiagų.

Nepalankios reakcijos

Labai retais atvejais gali pasireikšti nesunkūs ir trumpalaikiai virškinimo trakto sutrikimai, tokie kaip vėmimas ir/ar viduriavimas. Šiuos požymius atskirais atvejais gali lydėti nespecifiniai požymiai, tokie kaip apatija, anoreksija ar hiperaktyvumas.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu įtariate, kad šiuo veterinariniu vaistu gydytam gyvūnui atsirado nepageidaujamų šalutinių reiškinių, apie šalutinį poveikį galite pranešti Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai, užpildydami interneto svetainėje https://vmvt.lt/gyvunu-sveikata-ir-gerove/gyvunu-sveikata/veterinariniai-vaistai-ir-biocidai/farmakologinis-budrumas esančią formą ir pateikdami ją tarnybai svetainėje nurodytu el. paštu.

vet-vvt.jpg

Vet1 elektroninei parduotuvei suteikta teisė vykdyti prekybą veterinariniais vaistais nuotoliniu būdu. Priežiūrą ir kontrolę vykdančios kompetentingos institucijos duomenys:
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba
Siesikų g. 19, LT-07170 Vilnius. Tel. (8 5) 240 4361, el. paštas info@vmvt.lt

Atsisiuntimai

Skirta

Antiparazitinės priemonės paskirtis
Nuo parazitų
Antiparazitinės priemonės forma
Tabletės

Sudėtis

febantelis 150 mg
pirantelis 50 mg (atitinka 144 mg pirantelio embonato)
prazikvantelis 50 mg
pagalbinės medžiagos

Atsiliepimai

0 atsiliepimų
Rašyti atsiliepimą

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Veterinarijos vaistinės

Platus tinklas visoje Lietuvoje

Profesionali konsultacija

Mūsų veterinarijos specialistai padės išrinkti tinkamiausius produktus

Veterinarinės prekės

Platus veterinarinių produktų pasirinkimas

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje perkant 29 Eur ir daugiau.

Konsultuokitės nemokamai!

Vet1.lt
+370 5 2640090 Konsultacijos darbo dienomis 7:30 - 16:30

Slapukai

Norėdami užtikrinti sklandesnį naršymą mūsų svetainėje, naudojame slapukus. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie slapukus.