Vet1.lt
Veterinarijos klinika
Profesionalių veterinarijos specialistų komanda, kurie pasirūpins Jūsų augintinių sveikata!
I - VI 9:00 - 21:00; VII 9:00 - 16:00
Žemynos g. 30, Vilnius Žiūrėti žemėlapį

Profesionali priežiūra ir gydymas

Vet1 klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos veterinarijos gydytojai, nuolat besitobulinantys įvairiuose seminaruose bei konferencijose tam, kad suteiktų Jūsų augintiniui profesionalią pagalbą remiantis naujausiu augintinių sveikatos priežiūros požiūriu. Jie atliks išsamią Jūsų augintinio apžiūrą ir visus reikiamus tyrimus, o išsiaiškinus negalavimų priežastis skirs gydymą ir prižiūrės sklandžią jo eigą.

Vet1 veterinarai suteiks jūsų augintiniui aukščiausios kokybės paslaugas, naudodami modernią diagnostikos ir gydymo įrangą. Mūsų klinikoje atliekamos tiek profilaktinės, tiek ir sudėtingos chirurginės procedūros, taigi viską ko reikia Jūsų ir augintinio patogumui, rasite vienoje vietoje. Kasdien pasitelkę visas sukauptas žinias ir patirtį, mūsų veterinarai yra pasiryžę padėti bet kokioje situacijoje bei visokeriopai rūpintis, kad apsilankymas vet1 klinikoje būtų kaip įmanoma malonesnis.

Veterinarijos klinika
Veterinarijos klinika

Teikiamos paslaugos

 • Skubi pirmoji pagalba;
 • Egzotinių gyvūnų (graužikų, roplių ir kt.) gydymas;
 • Profilaktinės apžiūros;
 • Laboratorinė ir greitoji diagnostika;
 • Echoskopijos ir rentgeno tyrimai;
 • Odontologinė priežiūra ir gydymas;
 • Planinė chirurgija;
 • Vakcinacija;
 • Mitybos ir augintinio priežiūros konsultacijos;
 • Gyvūnų kremavimo paslaugos;
 • Kačių ir šunų kirpimas (galimybė kirpti naudojant nejautrą).

Aukščiausios kokybės prekės ir paslaugos gyvūnams

Vet1 veterinarijos klinikoje galite įsigyti aukščiausios klasės, puikiai subalansuoto maisto Jūsų augintiniams bei kitų gyvūnų prekių, kurias padės išsirinkti mūsų klinikos specialistai.

Paslaugos už protingą kainą

Mums rūpi visų augintinių sveikata ir gerovė, todėl mūsų kainos draugiškos visiems.

Veterinarijos klinika
Veterinarijos klinika

Reikia apsikirpti?

Mūsų veterinarijos klinikoje veikia ir gyvūnų kirpykla, kurioje profesionalios kirpėjos pasirūpins Jūsų augintinių kailiuku.

Mūsų komanda

ŽYGIMANTAS BESAKIRSKAS
ŽYGIMANTAS BESAKIRSKAS
Veterinarijos gydytojas

LSMU Veterinarijos akademiją baigė 2017m.

Sritys, kuriose specializuojasi gyd.Žygimantas - vidaus ligos, šunų emocinė sveikata ir elgsenos problemos, echoskopija, minkštųjų audinių chirurgija.

Pažadame, kad apsilankę pas gydytoją Žygimantą, niekada nebenorėsite lankytis kitur! Žygimanto kabinete augintiniai lankosi be baimės, apsupti dėmesiu ir nuoširdžiu rūpesčiu. O šeimininkai po konsultacijos su gydytoju nusiramina ir lengviau atsipučia žinodami, jog jų augintinis - gerose ir patikimose rankose :) Gydytojas taip pat garsėja kaip atliekantis sterilizacijas ir kastracijas darydamas itin mažą pjūvį, tad Žygimanto pacientai atsigauna po operacijų žymiai greičiau!

Gydytojo moto "Kas gerai diagnozuoja, tas gerai gydo!"

INGRIDA ALEKSEJEVA
INGRIDA ALEKSEJEVA
VETERINARIJOS GYDYTOJA

LSMU Veterinarijos akademiją baigė 2016m.

Sritys, kuriose specializuojasi gyd.Ingrida - kačių ligos ir emocinė sveikata, sveikatos profilaktikos programos, egzotinių gyvūnų gydymas ir chirurgija.

Gydytoja Ingrida populiariausia specialistė kačių ir egzotinių gyvūnų augintojų rate. Jos rankose atsipalaiduoja visos katės, kabinete lengvai leidžiasi apžiūrimos ir smalsiai dairosi - kačių kūno kalbos supratimas ir didelis dėmesys emocinei gyvūno būklei, specialių apžiūros technikų naudojimas lemia visai kitokią apsilankymo veterinarijos kabinete patirtį nei buvote pratę iki šiol! Veterinarijos gydytoja aktyviai domisi savo srities mokslo naujienomis, dalyvauja seminaruose, konferencijose Lietuvoje bei užsienyje. Ilgametė patirtis su egzotiniais gyvūnais leido surinkti turtingą žinių “bagažą”. Veterinarijos gydytoja Ingrida kasdien susiduria su retais ir išskirtiniais atvejais bei padeda kiekvienam - ir mažiausiam peliukui, paukšteliui, net ir vėžliui, ežiui ar iguanai!

Moto: “Laikas praleistas su katėmis niekuomet nėra iššvaistytas.” Z.Froidas

Veterinarijos vaistinės

Platus tinklas visoje Lietuvoje

Profesionali konsultacija

Mūsų veterinarijos specialistai padės išrinkti tinkamiausius produktus

Veterinarinės prekės

Platus veterinarinių produktų pasirinkimas

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje perkant 29 Eur ir daugiau.